Baník běsnil v hledišti, Zlín kontroval na hřišti

Prohlédněte si si galerii ze sobotního zápasu 4. kola fotbalové Synot ligy mezi Zlínem a Baníkem Ostrava,  během něhož musela řádění hostujících fanoušků zpacifikovat policie.
Ostravští chuligáni začali v druhém poločase lomcovat s plotem...
... a po polovině druhé půle jejich řádění vyvrcholilo.
Na trávník přilétlo několik sedaček...
... a také modrá dýmovnice a pořádek musela zjednat policie, která zahnala hostující fanoušky pryč z předních řad jejich sektoru.
Foto: ČTK
ČTK Sport Dalibor Sosna, ČTK, Sport
15. 8. 2015 21:56
Prohlédněte si si galerii ze sobotního zápasu 4. kola fotbalové Synot ligy mezi Zlínem a Baníkem Ostrava, během něhož musela řádění hostujících fanoušků zpacifikovat policie.

Více o fotbalové Synot lize čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 16 minutami

Mezi prioritami evropského předsednictví vidí Bek kyberbezpečnost, odlesňování a svobodu médií

Mezi tématy českého předsednictví v Radě EU by se podle ministra pro evropské záležitosti Mikuláše Beka (STAN) měla objevit kyberbezpečnost či odlesňování spojené s ukládáním oxidu uhličitého. Bek v pořadu České televize Otázky Václava Moravce uvedl, že Česko by mělo během předsednictví, které zemi čeká v druhé polovině roku, mít jako prioritu i téma svobody a odpovědnosti médií.

"To neznamená, že bychom měli kázat polským kolegům," odpověděl na dotaz, zda by diskuse o svobodě médií nenarušila dialog mezi zeměmi visegrádské čtyřky, tedy Českem, Slovenskem, Polskem a Maďarskem.

Už dříve Bek uvedl, že vláda hodlá v roce českého předsednictví Evropské unie více než dosud budovat vztahy se zeměmi mimo Visegrádskou skupinu, na niž se orientoval předchozí kabinet. Na prvním jednání v sídle Evropské komise debatoval počátkem ledna mimo jiné o přípravách předsednictví. Mezi nové české partnery by podle Beka měla patřit například Francie, která EU vede v současnosti. Česko podle ministra musí být také připraveno sehrát roli prostředníka ve sporu o vládu práva, který vedou unijní instituce s Polskem a Maďarskem, přičemž by nemělo slevit ze zásadních principů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy