FOTO Fén, žvýkačka a United. Tak rytíř Alex dobýval svět

Podívejte se na profilovou fotogalerii Sira Alexe Fergusona, který se rozhodl na konci sezony ukončit trenérskou kariéru.
Po dlouhých 26 sezonách se naplnila v roce 2013 kariéra Sira Alexe Fergusona, jednoho znejvětších trenérů fotbalové historie. Podívejte se na jeho úspěchy a pády obrazem.
Začátky ale nebyly jednoduché. První titul v Premier Leagues ním  vyhráli United až v roce 1993, kdy už v týmu působil dva roky talentovaný velšský maldíček Ryan Giggs.
Ano, ten samý Ryan Giggs který v Manchesteru hraje ještě teď. A který třeba v roce 2009 takto slavil společně s Cristianem Ronaldem a Fergusonem double.
Sir Alex Ferguson si v lize nakonec s United připsal třináct titulů ( z celkových dvaceti, které United získali). A za to získal hned třikrát cenu pro trenéra roku (foto).
Foto: ČTK
Podívejte se na profilovou fotogalerii Sira Alexe Fergusona, který se rozhodl na konci sezony ukončit trenérskou kariéru.

Praha - Podívejte se na průřezovou fotogalerii, která mapuje kariéru Sira Alexe Fergusona na lavičce Manchesteru United.

 

Právě se děje

před 23 minutami

Patnáctiletá Bartůňková si turnaj v Istanbulu nezahraje

Nikola Bartůňková skončila při své premiéře v kvalifikaci turnaje WTA před branami hlavní soutěže. Na antuce v Istanbulu patnáctiletá Češka v kvalifikačním finále podlehla po dlouhém boji 4:6, 7:5, 3:6 Rusce Anastasii Gasanovové, 181. hráčce žebříčku a přemožitelce Karolíny Plíškové z lednového turnaje v Abú Zabí.

Zdroj: Sport
Další zprávy