FOTO Tak se loučí král. Divoký poslední zápas Sira Alexe

Loučení s "Reds" se konalo na hřišti West Bromwiche, kde se oba týmy v posledním kole Premier League rozešli smírně po divoké přestřelce 5:5.
Nedělní zápas si nenechaly ujít tisíce fanoušků "Reds", kteří dorazili do hlediště s četnými podobenkami trenérské legendy.
Odcházející Ferguson si vychutnal potlesk hráčů obou týmů...
...a pozdravil zaplněné tribuny.
Ferguson opouští poste trenéra, ale v Manchesteru United bude dál působit jako ředitel a ambasador.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
19. 5. 2013 21:00
Trenér Alex Ferguson ve svém jubilejním 1500. zápase po 27 letech rozloučil s lavičkou Manchesteru United.

Manchester - Trenér Alex Ferguson ve svém jubilejním 1500. zápase po 27 letech rozloučil s lavičkou Manchesteru United.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Německá CDU/CSU vybírá kancléřského kandidáta, průlom se zatím nečeká

Vedení poslanecké frakce vládní konzervativní unie CDU/CSU bude v neděli jednat o společném kandidátovi na kancléře pro nadcházející zářijové parlamentní volby. Přítomni budou předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) a premiér Severního Porýní-Vestfálska Armin Laschet a bavorský ministerský předseda a šéf Křesťanskosociální unie (CSU) Markus Söder, mezi kterými se podle všeho výběr nástupce dosluhující kancléřky Angely Merkelové rozhodne. Konečný verdikt se v neděli ale nečeká.

Rozpravy se zúčastní i Merkelová, která po čtyřech kancléřských mandátech a 16 letech ve vedení Německa odchází z politiky. Jejím nástupcem by se rád stal Laschet, který se veřejně nijak netají svým zájmem unii CDU/CSU do voleb vést. Nikdo ale nepochybuje o tom, že kancléřské ambice má i Söder, který prozatím vystupuje zdrženlivě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy