FOTO Chřestýšova cigaretka. Začal fotbalový korupční soud

Podívejte se na galerii z jednání Okresního soudu pro Prahu-západ, který projednával fotbalovou korupční kauzu zvanou podle svého hlavního protagonisty "Chřestýš".
Celou kazu rozpoutal rozhodčí Tomáš Adámek, který  v notářsky ověřeném prohlášení uvedl, že ho Svoboda před zápasem na schůzce v Průhonicích oslovil s tím, že mu dá 200 000 korun za vítězství Plzně.
Někdejší funkcionář Táborska sice dnes před soudem připustil, že se s rozhodčími v den utkání v Průhonicích potkal, o úplatcích prý ale mezi nimi nepadlo ani slovo.
"Rozhodně jsem tam nejel s cílem někoho uplácet," řekl Svoboda.
"Pro mě je nepochopitelné, co se kolem toho děje," rozhorlil se Svoboda nad tím, jak celá kauza rozvířila vody českého fotbalu.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
16. 4. 2014 13:53
Podívejte se na galerii z jednání Okresního soudu pro Prahu-zápas, který projednával fotbalovou korupční kauzu zvanou podle svého hlavního protagonisty "Chřestýš".

Více o dnešním soudním jednání o korupci v českém fotbalu čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 16 minutami

Polský výrobce léčiv Polpharma chce převzít českou Zentivu, píše Reuters

Největší polský výrobce léčiv Polpharma pracuje na nabídce na převzetí českého rivala Zentiva za čtyři miliardy dolarů. Uvedly to zdroje agentury Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy