Bojiště na Slovanu. Sparťany museli srovnat těžkooděnci

Podívejte se na galerii z výtržností pří zápase Evropské ligy mezi Slovanem Bratislava a pražskou Spartou, při nichž museli zasahovat slovenští těžkooděnci.
Zápas byl přerušen ve 41. minutě kvůli řádění hostujících fanoušků.
Chuligáni prolomili plot sektoru pro hosty a pronikli na vedlejší tribunu stadionu Pasienky...
... kde napadli několik domácích příznivců.
Mezi rozdivočelé fanoušky museli nakráčet po zuby vybavené pořádkové jednotky slovenské policie, které konečně zjednaly klid.
Foto: CPA Eduard Erben
ČTK Sport Eduard Erben, ČTK, Sport
Aktualizováno 23. 10. 2014 22:06
Podívejte se na galerii z výtržností pří zápase Evropské ligy mezi Slovanem Bratislava a pražskou Spartou, při nichž museli zasahovat slovenští těžkooděnci.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Východní Indii zasáhl cyklón, do pobřežních oblastí přinesl záplavy

Prudké deště a silný vítr přinesl do východní Indie cyklón, který vyvrátil tisíce stromů a sloupů elektrického vedení. Část pobřežních oblastí postihly záplavy, které odřízly od spojení s okolním světem stovky vesnic, informovala v pondělí agentura AP.

Ze zasažených oblastí zatím nejsou hlášeny žádné potvrzené oběti. Jeden rybář je pohřešován a další utrpěl zranění, když jejich loď smetla vysoká vlna.

Úřady ve státech Odiša a Ándhrapradéš byly v neděli v nejvyšší pohotovosti před příchodem cyklónu, který provázela rychlost větru až 85 kilometrů v hodině. Tisíce lidí byly preventivně evakuovány. V pondělí už bouře zeslábla, zatímco postupuje směrem na západ.

Letos v květnu zasáhla západní pobřeží Indie silná bouře, která si vyžádala nejméně 140 obětí. O týden později zasáhl východní pobřeží Indie a sousední Bangladéš další cyklón, který si vyžádal nejméně šest mrtvých a evakuaci více než miliónu obyvatel.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Policie chce postavit nový hangár pro vrtulníky za 800 milionů

Policie chce nechat postavit na Letišti Václava Havla v pražské Ruzyni nový hangár pro vrtulníky a drony za 800 milionů korun. V pondělním vydání to píše deník E15.

Stavba by mohla začít v roce 2023 a trvala by asi dva roky. Policie podle deníku nyní provozuje devět vrtulníků EC-135 a šest vrtulníků Bell­ 412. Stávající ruzyňský hangár pro policejní vrtulníky je starý více než 100 let a během své existence byl podle policie jen částečně upraven. Policie má ještě druhý hangár, a to na letišti Brno-Tuřany.

Zdroj: ČTK
Další zprávy