FOTO Slávisté šokovali Plzeň a fanoušci rozpoutali peklo

Fanoušci Slavie sobotního výletu do Plzni určitě nelitovali, vždyť viděli největší překvapení fotbalového víkendu.
Viktoria vstupovala do zápasu s pětibodovým náskokem na druhou Spartu a věřila v hladký zisk dalších tří bodů.
Domácí Vladimír Darida se snaží obejít obránce Davida Hubáčka.
Pilíře výkonů Slavie byl jistý brankář Kamil Čontofalský.
V 15. minutě předvedl pěknou akci hostující Milan Škoda,...
Foto: CPA
11. 5. 2013 22:53
Podívejte se, jak fotbalisté Slavie Praha nečekali vybojovali tři body na půdě favorizované Plzně po vítězství 1:0.

Plzeň - Podívejte se, jak fotbalisté pražské Slavie ve 27. kole Gambrinus ligy nečekali vybojovali tři body na půdě favorizované Plzně po vítězství 1:0.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Bývalý šéf Theranosu Balwani půjde za podvod na 13 let do vězení

Soud poslal na téměř 13 let do vězení bývalého prezidenta farmaceutické společnosti Theranos Rameshe "Sunnyho" Balwaniho. Odsouzen byl za podvod vůči investorům, zákazníkům i pacientům. Informovala o tom agentura AP.

V listopadu přitom za stejný čin poslal soud do vězení i zakladatelku Theranosu Elizabeth Holmesovou, té udělil trest v délce 11 let a tři měsíce. Firma Theranos slibovala revoluci v medicíně, konkrétně technologii výrazně zjednodušující krevní testy, která se později ukázala jako vadná.

Společnost Theranos, která byla založena v roce 2003, vyvíjela technologii pro laboratorní analýzu, při které by místo klasických odběrů stačila jediná kapka krve. Pochybnosti se objevily, když americký list The Wall Street Journal začal na podzim 2015 zveřejňovat sérii článků, ve kterých bývalí zaměstnanci tvrdili, že krevní testy prováděné Theranosem jsou nespolehlivé. Z podvodů byla obviněna právě zakladatelka firmy Holmesová a její milenec, bývalý prezident společnosti Ramesh Balwani.

Zdroj: ČTK
Další zprávy