FOTO Sigma v moravském derby udeřila v druhém poločase

Hráči Sigmy v prestižním moravském derby zvítězili nad Brnem 2:0 a připsali si třetí výhru v nejvyšší soutěži za sebou. Podívejte se, jak se jejich triumf zrodil.
Před zápasem dostal záložník Jan Navrátil speciální dres na počet jeho 100 zápasů v dresu Sigmy.
Sigma se prosadila až v 68. minutě, kdy aktivně hrající Michal Ordoš (15) napravil svoje předcházející penaltové zaváhání a po přesném centru střídajícího Navrátila vstřelil vedoucí branku.
Dobře bránící Olomouc udeřila podruhé v 82. minutě.
Po dalším brejku si osm minut před koncem Adam Varadi chytře obhodil brněnského gólmana Václava Hladkého a snadno přidal pojišťující branku.
Lukáš Drštička
28. 9. 2013 22:07

Olomouc - Prohlédněte si galerii ze sobotního zápasu 10. kola fotbalové Gambrinus ligy, v němž hráči Sigmy Olomouc doma porazili Zbrojovku Brno 2:0.