Shala coby kapitán Spartu k výhře nad Žilinou nedovedl

Podívejte se na galerii z přípravného zápasu Sparty se slovenskou Žilinou, který se skončil remízou 1:1 a do kterého vedl Letenské coby kapitán novic Herolind Shala.
A nevedl si špatně, když mimo jiné přihrál Bořku Dočkalovi na jediný gól Sparty v zápase.
„Kluci mi v kabině vysvětlili, proč jsem dostal hned v prvním zápase kapitánskou pásku. Nečekal jsem to, ale vím, že je to tady tradice,“ řekl pro klubový web Shala, který bude muset zaplatit do týmové kasy zápisné.
„Byl to můj první zápas od listopadu minulého roku, kdy skončila norská liga, takže se nyní potřebuji dostat do zápasové kondice, abych byl připravený na soutěžní utkání,“ dodal Shala.
Spartu přijeli na promrzlý Strahov podpořit nejvěrnější fanoušci...
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
21. 1. 2015 18:24
Podívejte se na galerii z přípravného zápasu Sparty se slovenskou Žilinou.

Podívejte se na galerii z přípravného zápasu fotbalistů Sparty se slovenskou Žilinou, který se skončil remízou 1:1 a do kterého vedl Letenské coby kapitán novic Herolind Shala.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D1 na Benešovsku byla hodinu neprůjezdná, ve směru na Brno se srazila dvě auta

Dopravní nehoda u Trhového Štěpánova v úterý zhruba na hodinu zastavila provoz na dálnici D1 ve směru na Brno. Kvůli srážce nákladního a osobního auta byl přerušený provoz mezi sjezdem číslo 49 u Psářů a sjezdem číslo 56 u Soutic. Jeden člověk byl zraněn. Vyplynulo to z informací Národního dopravního informačního centra a krajských hasičů.

Nehoda na 56. kilometru uzavřela dálnici D1 kolem 6:30. Podle mluvčí středočeských hasičů Terezy Fliegerové narazilo osobní auto do nákladního. "Bylo tam nějaké lehčí zranění. Hasiči nikoho nevyprošťovali, ale poskytli předlékařské ošetření," uvedla Fliegerová. Provoz na dálnici byl podle Národního dopravního informačního centra obnoven kolem 07:30.

Hasiči na D1 na Benešovsku zasahovali v minulých dvou dnech kvůli tragické hromadné nehodě na 49. kilometru ve směru na Brno. Při nedělní havárii cisterny a čtyř osobních aut jeden řidič uhořel, deset lidí ošetřili záchranáři. Kvůli palmovému oleji, který vytekl z cisterny, tam stále platí výstraha na kluzkou vozovku a omezení rychlosti.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Tajfun v Japonsku zabil už 66 lidí

Počet obětí ničivého tajfunu Hagibis, který o víkendu zasáhl Japonsko, vzrostl na nejméně 66, dalších 15 lidí je pohřešováno. Podle agentury DPA o tom informovala japonská televize NHK.

Agentura Kjódó napsala, že bez elektřiny je stále na 34 000 domácností. Bez dodávek vody se musí obejít 138 000 domácností.

V zasažených oblastech pokračuje pátrání po nezvěstných, do kterého jsou zapojeny tisíce policistů, hasičů i vojáků.

Další zprávy