FOTO Remíza. To byl liberecký lup na jihu Španělska

O dělbě bodů rozhodl v 71. minutě gólem David Pavelka (vpravo). Podívejte se na další fotografie ze Sevilly.
Sevilla začala útočně a ve 29. minutě udeřila. Po Kováčově faulu zahrával  Diego Perotti kousek za vápnem přímý kop a míč zatočil přesně do horního rohu.
Argentinský útočník Diego Perotti měl velkou šanci také v 69. minutě. Po Frýdkově zaváhání postupoval z úhlu na branku, jenže minul vzdálenější tyč.
A tak po chvilce udeřil Liberec. Pavelka přešel přes půl hřiště a úchvatné sólo zakončil přesnou střelou, na niž se gólman Varas natahoval marně.
Liberečtí remízu uhájili i v nervózním závěru a v základní skupině Evropské ligy zůstávají stále bez porážky.
Reuters Sport Reuters, Sport
8. 11. 2013 0:48

Sevilla - Prohlédněte si galerii z úspěšného vystoupení fotbalistů Liberce, kteří ve čtvrtek v Evropské lize vybojovali v Seville bod za remízu 1:1.