FOTO Řebíček jako čert a Zedníček v bráně. Slavia slaví

FOTO Řebíček jako čert a Zedníček v bráně. Slavia slaví
Slavia si na oslavy 120. výročí svého vzniku pozvala slavné osobnosti, například někdejšího reprezentanta Francie Christiana Karembeua
Přišel i kouzelník, konkrétně čaroděj z duelů proti Ajaxu, brankář Martin Vaniak
No a když oslava, tak i s hudbou. Pop zastupoval Michal David...
...a pro starší zpíval Stanislav Procházka - vedle moderátora Leoše Mareše
Foto: CPA - Eduard Erben
CPA - Eduard Erben
28. 1. 2013 8:58
Podívejte se na fotoreportáž z oslav výročí vzniku Slavie Praha v Národním divadle

Do Národního divadla v Praze přišli v neděli oslavit výročí vzniku Slavie Praha, nejstaršího fotbalového klubu u nás, její bývalé hvězdy, současný majitel, hvězdy světového fotbalu i šoubyznysu.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Uvězněného ruského opozičního politika Navalného eskortují z Moskvy do jiné věznice, uvedla právnička. Podle TASS neví, kam jejího klienta vezou.

Zdroj: ČTK
před 31 minutami

Koronavirus mají v pražské zoo i lvi a gorilí samec. Příznaky mají mírné

Testování zvířat prováděné ze vzorků trusu ukázalo, že pozitivní jsou lvi indičtí e jeden gorilí samec v pražské zoo. Jejich příznaky jsou zatím velmi mírné, projevují se u lvů rýmou, resp. pokašláváním, u gorilího samce Richarda nechutenstvím a únavou. Informoval o tom ředitel pražské zoo na svém Twitteru.

Zdroj: Domácí
před 34 minutami

Newyorská prokuratura už získala Trumpovy finanční záznamy

Úřad manhattanského prokurátora Cyruse Vance se dostal k finančním záznamům bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa poté, co mnohaměsíční soudní tahanice kolem žádosti o tyto dokumenty v pondělí ukončil Nejvyšší soud USA. S odvoláním na nejmenované zdroje obeznámené se záležitostí o tom informuje televize CNN. Prokuratura údajně dostala miliony stránek záznamů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy