FOTO Přestřelka v Manchesteru: Rooney, výtržník i Cruise

FOTO Přestřelka v Manchesteru: Rooney, výtržník i Cruise
Manchesterského derby se zúčastnili také herci Robert Duvall a Tom Cruise (vpravo), kteří do Británie dorazili na slavnostní premiéru filmu Jack Reacher.
Trenér Manchesteru City Roberto Mancini byl před zápasem ještě plný optimismu a nechal se fotit s fanoušky klubu.
Wayne Rooney z Manchesteru United slaví svůj první gól v derby s City. Shodou okolností spolu s Robinem van Persiem, který pak zápas rozhodl.
Zatímco Yaya Touré se radoval z prvního gólu City v manchesterském derby s United, jeho soupeř v rudém dresu byl opravdu zděšen.
Foto: Reuters
Nedělní derby fotbalistů Manchesteru City s rivaly z United nabídlo fotbal prvotřídní kvality a pět branek.

Manchester - Nedělní derby fotbalistů Manchesteru City s rivaly z United nabídlo fotbal prvotřídní kvality a pět branek.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 hodinami

Izraelské nálety v Gaze budou pokračovat, dokud to bude nutné, uvedl Netanjahu

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v sobotu řekl, že Izrael bude pokračovat v náletech v Pásmu Gazy, dokud to bude nutné, a bude se přitom snažit co nejvíce chránit civilisty. Vinu za současné boje premiér připsal islamistickému hnutí Hamás, které v palestinské enklávě vládne. Informovala o tom agentura Reuters.

"Strana, která nese vinu za tuto konfrontaci, nejsme my. Jsou to ti, kdo na nás útočí," řekl Netanjahu v televizním projevu. "Jsme stále uprostřed této operace, stále ještě není u konce. Tato operace bude pokračovat tak dlouho, jak to bude nutné," dodal.

Násilnosti mezi Izraelem a Hamásem nyní eskalovaly nejvíce od poslední války v roce 2014. Hamásem vedené ministerstvo zdravotnictví hlásí zatím 145 mrtvých, Izrael na své straně registruje deset mrtvých.

Zdroj: ČTK
Další zprávy