FOTO Nový pastýř pro Slavii. Pastoor poprvé vedl trénink

Podívejte se na fotogalerii z prvního tréninku Slavie pod novým nizozemským koučem Alexem Pastoorem.
Do funkce ho dosadil sportovní ředitel Karol Kisel (vpravo), který si od Nizozemce slibuje velké věci.
Jak dlouho ale Holanďan ve Slavii vydrží není jasné. Podle nizozemských médií totiž podepsal smlouvu jen do konce sezony. Kisel na toto téma odmítl mluvit.
Pastoor s Masrtinem Juharem. V lize by měla Slavia předvádět ofenzivní fotbal. Cíle? Zachránit se v soutěží a zkusit vyhrát Pohár České pošty.
Do Slavie v pondělí zamířil také tento muž, Igor Kornějev. Bývalý hráč Barcelony by měl být "poradcem" ve sportovním úseku.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
4. 3. 2014 15:53
Podívejte se na fotogalerii z prvního tréninku Slavie pod novým nizozemským koučem Alexem Pastoorem.
 

Právě se děje

před 3 minutami

Guvernér New Yorku Cuomo čelí již druhému obvinění z obtěžování

Demokratický guvernér New Yorku Andrew Cuomo čelí již druhému obvinění ze sexuálního obtěžování mladé členky svého poradního týmu. Charlotte Bennettová, která pracovala od března loňského roku jako poradkyně pro zdravotnictví, uvedla, že jí guvernér kladl nevhodné otázky, nikdy se jí ale nedotkl. Politik reagoval tím, že nikdy neměl v úmyslu chovat se nevhodně, píše agentura AP. Kancelář guvernéra nechá věc nezávisle prověřit, případ bude vyšetřovat bývalá federální soudkyně.

"Pochopila jsem, že se mnou chce guvernér spát, cítila jsem se velmi nepříjemně a vyděsilo mě to," uvedla Bennettová citovaná serverem Politico s tím, že Cuomo se jí ptal na její milostný život, třeba, zda "měla styk se starším mužem". Některé rozhovory jí prý připadaly "jako z hororového filmu."

Po jednom z nepříjemných rozhovorů Bennettová oznámila guvernérovo chování jeho personální ředitelce. Společně se dohodly na přesunu na jinou pozici v rámci úřadu, při které nebude v kontaktu s guvernérem. Bennettová je podle AP s novou pozicí spokojená a nehodlá se již k záležitosti vracet.

Zdroj: ČTK
Další zprávy