FOTO Nervy v Baníku. Lukeš rozkopal dvěře v Kroměříži

Podívejte se na výsledek nervového výbuchu Martina Lukeše. Kapitán Baníku Ostrava o přestávce zápasu v Kroměříži rozkopl dveře kabiny.
Už se zdálo, že Baník Ostrava kráčí za další velkou ostudou. V poločase pohárového utkání totiž prohrával 0:1 na hřišti třetiligové Kroměříže. To už bylo moc i na jinak klidného kapitána Martina Lukeše...
Martin Lukeš přitom působí klidným dojmem. "Měl jsem takové nervy, že bych toho rozkopal víc," řekl po utkání, které Baník ve druhé půli otočil a zabránil další ostudě.
"Poločasová bouře nám pomohla. Udělali jsme změny a přístup byl hned jiný," těšilo kouče Baníku Martina Svědíka.
David Procházka
1. 8. 2013 7:43

Kroměříž - Už i jinak klidný kapitán Baníku Ostrava Martin Lukeš ztratil nervy. Baník po otřesných výkonech v lize prohrával v poločase pohárového duelu i na půdě třetiligové Kroměříže a v kabině bylo pořádně dusno.

Pod fén si své spoluhráče vzal právě Lukeš. Bouři v kabině Baníku pak odnesly dveře do šatny, které Lukeš v zápasu emocí prokopl.

Ostravě to ale pomohlo. Po přestávce vyběhl na hřiště úplně jiný Baník a zápas třemi góly otočil.