FOTO Německá jízda uchvátila i kancléřku Merkelovou

Prohlédněte si fotografie ze zápasu fotbalistů Německa a Portugalska na světovém šampionátu v Brazílii.
Nejvíc první dámu německé politiky potěšil Thomas Müller, který se postaral o vůbec první hattrick na brazilském turnaji.
Týmu Paula Benta nepomohla ani přítomnost uzdraveného kapitána Cristiana Ronalda.
Německo tak stylově oslavilo rekordní stý duel na světových šampionátech. Svěřenci Joachima Löwa porazili svého soupeře počtvrté za sebou a pokaždé na velkých turnajích.
Německo se už ve 12. minutě mohlo radovat. Pereira v šestnáctce stáhl pronikajícího Götzeho...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
16. 6. 2014 20:46
Prohlédněte si fotografie ze zápasu fotbalistů Německa a Portugalska na světovém šampionátu v Brazílii.

Více o zápasu Německo - Portugalsko čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 29 minutami

USA udělí dočasné povolení k pobytu uprchlým Venezuelanům

Nová administrativa amerického prezidenta Joea Bidena udělí dočasné povolení k pobytu Venezuelanům, kteří uprchli do Spojených států. Kvůli "mimořádným" podmínkám ve Venezuele není návrat do této latinskoamerické země v současnosti bezpečný, uvedl podle agentury DPA nejmenovaný vládní představitel. Nárok na přechodný pobyt v USA vznikne podle odhadů zhruba 320 tisícům osobám.

Lidé s "dočasným ochranným statusem", který bude platit zatím jen 18 měsíců, mohou ve Spojených státech získat pracovní povolení. Žadatelé budou muset prokázat, že přišli do USA do dnešního dne. Na později příchozí se nárok na poskytnutí ochrany vztahovat nebude.

Nejmenovaný činitel dále uvedl, že Bidenova administrativa hodlá prověřit sankce, které proti jihoamerické zemi bohaté na ropu uvalil bývalý prezident Donald Trump. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy