FOTO Nedvěd s Kollerem zase spolu. Kvůli libyjským dětem

FOTO Nedvěd s Kollerem zase spolu. Kvůli libyjským dětem
Dvě z těchto asistencí v gól přetavil Jan "Dino" Koller.
I díky Nedvědovi s Kollerem nakonec "tým Coca-Cola" zvítězil v charitativním utkání 8:5.
Dvě branky v utkání vsítil také někdejší alžírský forvard Rabah Madžer.
Jan Koller se raduje se spoluhráči ze vstřelené branky. K oslavám se připojil i "protivník" Fabio Cannavaro.
Foto: Reuters
Reuters Jakub Šafránek Reuters, Jakub Šafránek
8. 11. 2011 22:30

Unikátní sestavu fotbalistů zlákali k charitativnímu utkání hvězd ve prospěch libyjských dětí pořadatelé ze Saúdské Arábie. Během dobročinného zápasu se totiž v Dubaji představili krom jiných například i někdejší čeští reprezentanti Jan Koller, Pavel Nedvěd a Ivan Hašek, nebo třeba někdejší italské hvězdy Fabio Cannavaro a Marco Materazzi.

 

Právě se děje

před 23 minutami

Slovenská policie zadržela bývalého policejního prezidenta Lučanského

Elitní jednotka slovenské policie NAKA zadržela bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského. Podle slovenského Denníku N se kauza týká akce s krycím názvem Jidáš, v rámci níž byli zatčeni i náměstek ředitele Slovenské informační služby (SIS) Boris Beňa nebo Petr Gašparovič, který byl donedávna šéfem kontrarozvědky SIS.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Hongkongský aktivista Jimmy Lai byl obviněn z podvodu

V Hongkongu byl zatčen místní mediální magnát a obhájce demokracie Jimmy Lai. Čelí obvinění z podvodu. Ve čtvrtek se objevil u soudu, kde mu byla odepřena kauce, napsala agentura AP.

Jimmy Lai založil společnost Next Digital, která vydává list Apple Daily. Patřil mezi deset osob zatčených 10. srpna kvůli údajnému porušení zákona o národní bezpečnosti a tajné dohodě s cizí zemí. Později byl třiasedmdesátiletý Lai propuštěn na kauci, ale policie v říjnu provedla razii v jeho kancelářích a odnesla si dokumenty. Ve středu byl Lai a dva manažeři firmy Next Digital obviněni z podvodu, protože prý porušili nájemní podmínky kancelářských prostor Next Digital.

Obvinění z podvodu sice nespadá pod nový zákon o národní bezpečnosti, je však další ukázkou zákroku proti osobám s prodemokratickým smýšlením v bývalé britské kolonii. Ta byla v roce 1997 předána Pekingu s příslibem zachování nezávislého způsobu života ve městě po dobu 50 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy