FOTO Falcao, Tévez, Negredo. Které hvězdy na MS neuvidíte?

Carlos Tévez čekal na pozvánku marně. A není rozhodně jedinou hvězdou, která bude v Brazílii chybět. Podívejte se.
Dotáhl Juventus ke scudettu, trenérovi argentinské reprezentace Alejandro Sabellovi to ale bylo málo. Carlos Tévez se nedostal ani do předběžné nominace na MS v Brazílii.
Dost možná za to může komplikovaná Tévezova povaha. Svérázný Argentinec nikdy nebyl vyloženě týmovým hráčem a kouč Sabella ho do národního týmu nepovolal ani jednou od svého nástupu na lavičku v roce 2011.
Do podobné pozice se pomalu dostává Francouz Samir Nasri. Také hráč Manchesteru City platí za problémového fotbalistu. I proto se trenér Didier Deschamps rozhodl hvězdného středopolaře na šampionát nevzít.
"Samir je důležitým hráčem pro Manchester City, ale v reprezentaci se mu tak dobře nevedlo. V City hraje v základní sestavě, což není případ národního týmu. Dal jasně najevo, že se svou pozicí není spokojen. Stavím ten nejlepší tým, nevybíral jsem 23 nejlepších francouzských hráčů," vysvětlil Deschamps.
Foto: Reuters
Sport Sport
3. 6. 2014 8:00
Fotbaloví trenéři oznámili nominace na MS v Brazílii. Je tedy definitivně jasné, že některé velké hvězdy si na šampionátu nezahrají.

Praha - Fotbaloví trenéři oznámili nominace na MS v Brazílii. Je tedy definitivně jasné, že některé velké hvězdy si na šampionátu nezahrají. Podívejte se na jejich přehled.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Schalke se dočkalo druhé výhry v sezoně

Beznadějně poslední fotbalisté Schalke se dočkali v německé lize druhého vítězství v sezoně. Celek z Gelsenkirchernu zdolal v 28. kole Augsburg 1:0. Na šestnácté místo, které znamená účast v baráži, ale ještě ztrácí propastných 12 bodů. Mohuč má navíc podvečerní zápas v Kolíně nad Rýnem k dobru.

První výhru po 12 kolech vystřelil Schalke už ve čtvrté minutě Suat Serdar, který gólem oslavil dnešní 24. narozeniny. Čeští hráči Augsburgu, brankář Tomáš Koubek a stoper Marek Suchý, strávili celý zápas na lavičce.

Další zprávy