FOTO Národní tým v Praze! Na oběd přišel i Štěpánek

Čeští fotbalisté se sjíždějí do Prahy ke kvalifikačnímu duelu s Itálií. Na nedělním obědě potkali i tenistu Radka Štěpánka
Součástí každého reprezentačního srazu jsou i nezbytné mediální povinnosti. Před kameru se právě postavil Tomáš Rosický.
Ještě před tím se ale nominovaní hráči museli v pražském hotelu HN sejít a ubytovat se. Sešli se tak Petr Jiráček z Hamburku a Josef Pešice,...
...mladá hvězda českého fotbalu Tomáš Kalas,...
...obránce Besiktase Tomáš Sivok,..
Foto: CPA
CPA
2. 6. 2013 17:45
Podívejte se na galerii z nedělního srazu národního týmu před důležitým kvalifikačním zápasem s fotbalisty Itálie.

Praha - Podívejte se na galerii z nedělního srazu národního týmu před důležitým zápasem kvalifikace mistrovství světa s fotbalisty Itálie.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Německá CDU/CSU vybírá kancléřského kandidáta, průlom se zatím nečeká

Vedení poslanecké frakce vládní konzervativní unie CDU/CSU bude v neděli jednat o společném kandidátovi na kancléře pro nadcházející zářijové parlamentní volby. Přítomni budou předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) a premiér Severního Porýní-Vestfálska Armin Laschet a bavorský ministerský předseda a šéf Křesťanskosociální unie (CSU) Markus Söder, mezi kterými se podle všeho výběr nástupce dosluhující kancléřky Angely Merkelové rozhodne. Konečný verdikt se v neděli ale nečeká.

Rozpravy se zúčastní i Merkelová, která po čtyřech kancléřských mandátech a 16 letech ve vedení Německa odchází z politiky. Jejím nástupcem by se rád stal Laschet, který se veřejně nijak netají svým zájmem unii CDU/CSU do voleb vést. Nikdo ale nepochybuje o tom, že kancléřské ambice má i Söder, který prozatím vystupuje zdrženlivě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy