FOTO Mundial za mřížemi. Vězni si udělali fotbalové MS

Vězeňská služba v Peru dala svým chovancům dárek. Deset dní před startem mundialu v Brazílii pro ně uspořádala fotbalové MS přímo za mřížemi. Podívejte se na slavnostní ceremoniál.
Vězeňská služba v Limě uspořádala deset dní před ofiiciálním začátkem sportovního svátkku v Brazílii svým svěřencům vlastní fotbalové mistrovství.
Vyvěsila transparenty....
sezvala reprezentanty z různých vězeňských zařízení...
a oblékla je do dresů, jako by šlo o opravdový mundial.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
3. 6. 2014 8:45
Podívejte se na galerii fotbalového mistrovství světa z vězení v Peru.

Lima - Vězeňská služba v Peru dala svým chovancům dárek. Deset dní před startem mundialu v Brazílii pro ně uspořádala fotbalové MS přímo za mřížemi.

Podívejte se v naší galerii, jak vypadal slavnostní ceremoniál.

 

Právě se děje

před 33 minutami

Při útoku na severozápadě Kamerunu zemřelo 22 lidí, nejméně polovinu z nich tvořily děti

Při útoku na vesnici Ntumbo na severozápadě Kamerunu přišlo o život alespoň 22 lidí, nejméně polovinu z nich tvořily děti. S odvoláním na sdělení OSN o tom informoval zpravodajský server BBC. Útok se stal už v pátek a zatím se k němu nikdo nepřihlásil. Kamerunská vláda, která v regionu už několik let bojuje proti povstalcům, jakýkoli podíl na násilí odmítla.

James Nunan z Úřadu pro koordinaci humanitárních záležitostí OSN (OCHA) uvedl, že zavražděna byla mimo jiné těhotná žena a 14 dětí. Devíti z nich ještě nebylo ani pět let.

Hlavní opoziční strana Hnutí za obnovu Kamerunu (MRC) z útoku obvinila bezpečnostní složky a kamerunskou vládu. Kamerunská armáda obvinění odmítla.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 37 minutami

V Brně se srazily dvě tramvaje, celkem pět zraněných

Pět lidí se zranilo při srážce dvou tramvají v Křížové ulici v Brně. Tři zranění skončili v nemocnici. Ulice je uzavřená, omezení se dotklo šesti linek městské hromadné dopravy, a to tramvajových 2, 5, 6 a autobusových 44, 82 a 84. V obou tramvajích cestovalo dohromady 200 lidí, řekl provozní ředitel brněnského dopravního podniku Jan Seitl. Dopravní podnik by podle něj chtěl obnovit provoz kolem 10:00. 

Další zprávy