Barcelona ani Bayern na zázraky nevěří. V Mnichově k němu ale bylo blízko

Prohlédněte si fotografie ze středečních zápasů Ligy mistrů, v nichž si fotbalisté Barcelony a Bayernu Mnichov vybojovali postup do čtvrtfinále.
Podobnou radost si zažili i Lionel Messi s dalšími hráči Barcelony při postupovém vítězství 3:1 nad Arsenalem.
Ovšem cesta Bayernu za vítězstvím byla trnitá. Juventusu v Mnichově dokonale vyšel úvod. Už v páté minutě Pogba využil nedorozumění beka Alaby s gólmanem Neuerem a snadno trefil odkrytou branku.
Bayern v defenzivě dál chyboval a Juventus ve 28. minutě udeřil podruhé. Morata prošel z vlastní poloviny hřiště až do domácí šestnáctky, předložil míč Cuadradovi, který si položil obránce Lahma a zavěsil přesnou ranou.
V té chvíli i gólman italského klubu Gianluigi Buffon určitě věřil v pokračování naděje na zopakování loňské finálové účasti.