FOTO Jak trpaslík z Readingu obral milionáře z Chelsea

Zdrcený kapitán Fank Lampard zdraví po zápase v Readingu fanoušky Chelsea. Když dal v 66. minutě gól na 2:0, tvářil se úplně jinak.
Přitom od začátku byla Chelsea lepší a měla řadu šancí. V tomto případě těsně před  Fernandem Torresem zachraňuje hlavičkou Alex Pearce (vpravo).
Juan Mata se v souboji s Dannym Guthriem (vpravo) ocitl na zemi.
Ve druhé minutě nastavení úvodního poločasu se Juan Mata napřáhnul ke střele...
...a rázem to bylo 1:0 pro hosty...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
31. 1. 2013 10:43
Podívejte se na galerii ze zápasu Premier League, ve kterém Chelsea ztratila v Readingu dvougólové vedení a byla ráda za remízu 2:2.

Reading - Podívejte se na galerii ze zápasu anglicé Premier League, ve kterém Chelsea ztratila v Readingu dvougólové vedení a byla ráda za remízu 2:2.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

KLDR provedla další raketový test, letos už počtvrté

Severní Korea odpálila z letiště v hlavním městě Pchjongjangu směrem k Japonskému moři dvě střely, které by mohly být balistické, oznámila jihokorejská armáda. Také podle japonské pobřežní stráže mohlo jít o balistické rakety. KLDR provedla od začátku letošního roku již několik raketových testů, čímž si vysloužila kritiku mezinárodního společenství, uvedla agentura Reuters.

Dnešní zkouška zřejmě zahrnovala dvě balistické střely krátkého doletu, odpálené východně od letiště v Pchjongjangu, uvedl v prohlášení jihokorejský Společný sbor náčelníků štábů.

Japonský ministr obrany Nobuo Kiši sdělil, že střely urazily vzdálenost asi 300 kilometrů a dopadly do moře poblíž severokorejského východního pobřeží. Kiši připomněl, že vývoj balistických střel KLDR zakazují rezoluce Rady bezpečnosti OSN a že severokorejské zkoušky představují vážný problém pro celé mezinárodní společenství i samotné Japonsko.

Zdroj: ČTK
Další zprávy