FOTO Bohové byli vyslyšeni, Brazílie na domácím MS jde dál

Prohlédněte si fotografie ze závěrečných zápasů skupin A a B na fotbalovém MS v Brazílii.
Na zápas se do ochozů Národního stadionu v hlavním městě Brasílii přišel podívat také britský princ Harry,...
... o jeho snímky byl v té chvíli možná větší zájem než o fotky Neymara.
Kamerun se na turnaji trápil, navíc postrádal elitního útočníka Samuela Eto'a, proto se očekávalo, že si Brazílie v klidu dojde pro postup.
A v úvodu zápasu to "Kanárci" i potvrzovali. Soupeře přehrávali a vytvořili si několik šancí.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
Aktualizováno 24. 6. 2014 0:35
Prohlédněte si fotografie ze závěrečných zápasů skupin A a B na fotbalovém MS v Brazílii.

Více o duelech Kamerun - Brazílie a Chorvatsko - Mexiko čtěte ZDE

Více o duelech Austrálie - Španělsko a Nizozemsko - Chile čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Prostějovská nemocnice dostala od sportovců 300 tisíc korun

Celkem 300 tisíc korun mezi sebou v Prostějově vybrali bývalí i současní sportovci a manažeři s cílem podpořit boj proti koronaviru. Na daru pro místní nemocnici se podíleli například bývalý tenisový reprezentant Jiří Novák, jeho současný daviscupový kolega Jiří Veselý nebo basketbalista Lukáš Palyza. Společně s nimi věnoval peníze také sportovní manažer Miroslav Černošek.

"Mně ten nápad přišel od prvního okamžiku velice dobrý. V současné situaci, kdy se lidi musí semknout, jsem byl od první chvíle připraven jakkoli přispět," řekl České televizi Veselý, který věnoval 50 tisíc korun stejně jako někdejší pátý hráč světa Novák a daviscupový kapitán Jaroslav Navrátil.

Symbolický šek od nich dnes převzal primátor František Jura. "Sportovci, které město dlouhodobě podporuje, se nyní rozhodli naopak pomoci městu," řekl Černošek na webu prostějovské radnice.

Předsedkyně představenstva nemocnice Marie Marsová uvedla, že peníze budou rozděleny mezi zdravotníky, kteří jsou v době pandemie nejvytíženější. "Lékaři, sestry a další personál jsou v pomyslné první linii. Dáváme jim tak signál, že víme, co pro nás dělají, a velmi si jejich nasazení vážíme," dodal primátor Jura.

Další zprávy