FOTO Od tří bodů dělily Liberecké pouhé dvě minuty

Liberečtí snili vítězný sen až do 88. minuty, kdy španělský soupeř vyrovnal. Podívejte se na fotografie ze zápasu Evropské ligy
Do vedení se Liberec dostal už 20. minutě, kdy v Pavelka (8)...
... pěkně vysunul Rabušice a ten s chladnou hlavou zamířil přesně k tyči. Reprezentační útočník se radoval z gólu po více než měsíci, naposledy skóroval v 1. kole základní skupiny při remíze 2:2 ve Freiburgu. Zároveň brankou oslavil prodloužení smlouvy.
Hlavní osobností Liberce byl gólman Přemysl Kovář. Až do 78. minuty i přes tvrdu hru španělského celku držel čisté konto,...
... pak ale domácí propadli po standardní situaci a Sevilla šli do protiútoku dva na jednoho, který za cenu červené karty zastavil až Kovář.
Eduard Erben
25. 10. 2013 0:10

Liberec - Prohlédněte si galerii ze čtvrtečního zápasu Evropské ligy, v němž fotbalisté Liberce remizovali s týmem FC Sevilla 1:1.