SportPlus
22. 7. 2007 23:45
Čeští mladíci vzdorovali, nakonec Argentině podlehli
Argentinský fotbalista Mauro Zarate (vpravo) se raduje z rozhodující trefy ve finále MS proti České republice. | Foto: Reuters

Toronto - Čeští fotbalisté do dvaceti let ztratili šanci na světový titul čtyři minuty před koncem dramatického duelu s Argentinou. Českou radost rychle vystřídaly argentinské oslavy. Podívejte se.

V šedesáté minutě zápasu zažívali čeští mladíci euforii, když se parádně trefil Fenin. Jenže vzápětí přišel vyrovnávací gól a z něho už se svěřenci Miroslava Soukupa nevzpamatovali. Šanci na historický titul mistrů světa ztratili Češi jen šest minut před koncem normální hrací doby.

ČERVENEC - O mezinárodní úspěch se postarala fotbalová reprezentace do 20 let. Svěřenci Miroslava Soukupa postoupili až do finále, kde po statečném výkonu podlehli Argentině 1:2. Na fotce je zachycen autor vedoucího gólu Martin Fenin (vlevo) s Jakubem Marešem.   | Foto: Reuters

Argentinec Sergio Aguero vyrovnává ve finále MS do dvaceti let proti Česku na 1:1. | Foto: Reuters

Argentinský brankář Romero (vpravo) likviduje vysoký míč, před ním skáče spoluhráč Federico Fazio. | Foto: Reuters

Argentinský fanoušek během finále MS fotbalistů do dvaceti let proti Česku.
Argentinský fanoušek během finále MS fotbalistů do dvaceti let proti Česku. | Foto: Reuters