FOTO Tak zvadly tulipány. Konec dobrý, kouč Vrba šťastný

Prohlédněte si fotografie ze zápasu kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2016, v němž čeští fotbalisté přehráli favorizované Nizozemce 2:1.
Kouč Pavel Vrba si štěstím položil hlavu do dlaní. Nebyl totiž lepší čas, aby čeští fotbalisté po čtyřech přípravných zápasech bez výhry poprvé vyhráli.
Na vedoucí trefu Bořka Dočkala z 22. minuty odpověděl v 55. minutě Stefan de Vrij, ale v první minutě nastavení zařídil reprezentaci skalp bronzových medailistů ze světového šampionátu střídající Václav Pilař.
Český celek zvítězil v zahajovacím zápase evropské či světové kvalifikace poprvé od roku 2006 a výhry 2:1 nad Walesem.
Reprezentace navíc připravila Nizozemsku první porážku v normální hrací době po sedmnácti utkáních.