FOTO Messi ukázal kopačky se jménem syna. V Braze zhasli

Druhý den po sobě pokračovala skupinová fáze Ligy mistrů. Kuriózní situace nastala v Braze, kde v druhém poločase zápasu s Manchesterem United vypadl na pár minut proud.
Prvním gólem tohoto utkání dostal domácí Bragu do vedení Alan (vlevo). To bylo ještě před zmíněnou poruchou elektřiny.
Po nahození proudu však promluvili United. Nejprve se trefil Robin van Persie, poté Wayne Rooney z penalty a nakonec v nastavení Hernandez.
Překvapivý výsledek se dostavil ve Skotsku. Tamní Celtic Glasgow totiž porazil Barcelonu 2:1. První gól ve 21. minutě vstřelil Victor Wanyama (na snímku). Po něm se ještě trefil Watt.
Reuters Sport Reuters, Sport
8. 11. 2012 0:10
Druhým dnem po sobě pokračovala skupinová fáze Ligy mistrů a vy se můžete podívat na oslavy jednotlivých gólů v naší fotogalerii.