FOTO 50 nejlepších fotek z fotbalového mistrovství světa

Prohlédněte si výběr nejlepších padesáti fotografií z právě skončeného světového šampionátu fotbalistů v Brazílii.
... jeho fanynky na sebe poutaly pozornost už od zápasů základní části.
Krásky v hledišti a půvabné partnerky (zde Cathy Fischerová líbající Matse Hummelse) byly jedním z motorů, které Němce po 24 letech vrátil na světový fotbalový trůn.
Zatímco pro Němce skončilo mistrovství zlatým snem, Brazilci si v posledních dvou zápasech svého týmu prožili malou apokalypsu.
Dvě tvrdé porážky, skóre 1:10 a žádná medaile, to byla pro pořádající zemi hodně tvrdá lekce.
Foto: Reuters
Sport Sport
14. 7. 2014 14:02
Prohlédněte si výběr nejlepších padesáti fotografií z právě skončeného světového šampionátu fotbalistů v Brazílii.

Vše o MS 2014 v Brazílii čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Babiš se má podle soudu omluvit za své výroky senátorovi Wagenknechtovi

Premiér Andrej Babiš (ANO) se má omluvit senátorovi Lukáši Wagenknechtovi (za Piráty) za výroky, že je psychopat, udavač a připravil ČR o 800 milionů korun, rozhodl v pátek Okresní soud Praha-západ. Wagenknecht, který byl náměstkem, když Babiš vedl ministerstvo financí, to uvedl na twitteru. Premiér si za svými výroky stojí a plánuje se odvolat, sdělil ČTK v textové zprávě.

Soud vyhověl žalobě na ochranu osobnosti, Babiš je povinen písemnou omluvu zaslat do tří dnů poté, co rozsudek nabude právní moci, uvedl Wagenknecht. Jeho asistentka Karolína Žďárská řekla ČTK, že písemné vyhotovení rozsudku by mělo být k dispozici do dvou týdnů. "Zatím nemáme písemné vyhotovení, takže neznáme argumenty soudu, ale za svými výroky si stojím, budu se odvolávat," reagoval Babiš.

Wagenknecht byl prvním náměstkem ministra financí od února 2014 do června 2015, kdy ho Babiš odvolal podle pozdějšího Wagenknechtova vyjádření bez udání důvodu. Wagenknecht se před tím dostal do sporu s tehdejší ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou (za ANO), když jeho auditorský tým našel chyby v tendru na monitorovací systém evropských fondů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy