Euforie korunovaná výstavní trefou. Podívejte se, jak lvíčata slavila pokoření Italů

Podívejte se, jak Češi slavili výhru nad Itálií.
Jednadvacítka nebyla před utkáním s Itálií v lehké pozici. Po porážce 0:2 s Německem musela vyhrát, pokud chtěla pomýšlet na postup.
Trenér Vítězslav Lavička naordinoval svým svěřencům dobrou taktiku.
Lvíčata byla oproti minulému klání agresivnější a brzy vedla.
Ve 24. minutě skóroval kapitán Michal Trávník.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
21. 6. 2017 22:57
Podívejte se na fotogalerii ze zápasu Česko - Itálie, v němž lvíčata vyhrála 3:1 a udržela naději na postup do semifinále fotbalového Eura.
 

Právě se děje

před 40 minutami

V sobotu bude foukat silný vítr. Lidé by se neměli vydávat na horské túry, varují meteorologové

Východní polovinu České republiky zasáhne v sobotu silný vítr, který v nárazech může dosahovat až rychlosti 70 kilometrů v hodině. Na hřebenech hor může foukat až o síle kolem 110 kilometrů v hodině. Na západě a severozápadě Čech se čeká sněžení. Připadnout by mělo kolem deseti centimetrů sněhu, v Krušných horách kolem 15 centimetrů. Informoval o tom v pátek Český hydrometeorologický ústav.

Současně upozornil, že o víkendu se mohou zvednout hladiny řek v okolí Veselí nad Moravou v Jihomoravském kraji a ve Zlínském kraji v okolí Luhačovic, Uherského Brodu, Valašských Klobouk, Vizovic a Zlína. Voda by se ale neměla vylévat z břehů.

Se silným větrem by měli počítat lidé od půlnoci na sobotu do nedělního odpoledne na severovýchodě Pardubického kraje a v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. V sobotu dopoledne bude foukat i na východě Jihomoravského kraje a ve Zlínském kraji.

Podle meteorologů může silný vítr poškodit stromy a způsobit menší škody na budovách. Na horách by lidé měli omezit túry a nevydávat se zejména do hřebenových partií, uvedli meteorologové.

Zdroj: ČTK
Další zprávy