Uvolněná atmosféra, ale i přísné Jarolímovy pohledy. Takový byl trénink české reprezentace

Karel Jarolím vedl reprezentační trénink na stadionu Evžena Rošického.
Pavel Kadeřábek bude v důležitých zápasech s Němci a Severními Iry patřit k hlavním oporám české reprezentace. Němci ho velmi dobře znají z bundesligy.
Uvidíme, kolik toho odehrají muži na tomto snímku, tedy Jan Kopic (zleva), Filip Novák a Jan Kliment. Ten tvoří s Krmenčíkem dvojici jediných útočníků v Jarolímově výběru.
Trénink proběhl na stadionu Evžena Rošického v Praze.
Mezi ústřední osobnosti národního týmu by měl v dalších letech rozhodně patřit i obránce Tomáš Kalas.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
28. 8. 2017 21:01
Podívejte se na fotografie z tréninku české reprezentace na stadionu Evžena Rošického před kvalifikačními zápasy proti Německu a Severnímu Irsku.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 minutami

Bitcoin klesl pod 34 000 dolarů, je nejníže od konce července

Bitcoin klesl pod 34 000 dolarů, je nejníže od konce července a 51 procent pod svým dosavadním maximem. Prudce oslabuje i kryptoměna ethereum.

před 7 minutami

Ruské akcie i rubl kvůli sporu Moskvy se Západem o Ukrajinu prudce oslabují

 Ruské akcie od rána výrazně klesají, jejich hlavní index dopoledne odepisoval více než šest procent. Výrazně dolů zamířil i ruský rubl, který je k dolaru na nejnižších hodnotách od podzimu 2020. Podle analytiků je za tímto propadem citelné zhoršení vztahů mezi Ruskem a Západem. Ten se obává, že Rusko se chystá napadnout Ukrajinu, přestože Moskva opakovaně odmítá, že by něco takového plánovala.

Krátce před 11:00 SEČ se dolar prodával za 78,20 rublu, a vykazoval tak růst o 0,9 procenta. Naposledy byl tak vysoko v říjnu 2020. Ještě loni na podzim stačilo na nákup jednoho dolaru kolem 70 rublů. Euro se ve stejnou dobu prodávalo za 88,55 rublu a vykazovalo růst o 0,6 procenta. Pohybuje se tak blízko maxima z loňského jara.

Zvýšená kolísavost je u cen ruských aktiv patrná už několik týdnů, v posledních dnech ale napětí mezi Ruskem a Západem vygradovalo. Spojené státy v neděli oznámily, že nařizují rodinám diplomatů, aby opustily Ukrajinu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy