Fotbalisté jako Ledecká. Podívejte se, v jaké pohádce se Češi budou chystat na Euro

Z hotelu Silena ve Valsu si budou moci čeští reprezentanti vychutnávat pohled na alpské velikány
Ubytovaní budou v hotelu Silena nejvyšší čtyřhvězdičkové Superior třídy ležícím v centru Valsu ve výšce 1350 metrů nad mořem a na dosah dolním stanicím zdejších lanovek.
Dohlédne i na dvě fotbalové hřiště (s rozměry 68 x 105 m a 40 x 60 m) s certifikáty FIFA, kam budou hráči chodit z hotelu pěšky v pantoflích, s kopačkami v ruce.
Jedna sauna i s panoramatickým výhledem je umístěna na střeše, tu si už zamluvil jako hlavní stan trenér Jaroslav Šilhavý.
V průběhu roku zde byla dojednána také partnerská spolupráce s dvojnásobnou olympijskou vítězkou Ester Ledeckou.
Foto: Tomáš Nohejl
Sport Sport
11. 11. 2020 16:00
Podívejte se na snímky z regionu Gitschberg Jochtal a hotelu Silena v italském Valsu, kde se budou čeští fotbalisté pod dohledem alpských velikánů a obklopeni pohodlím a vším potřebným chystat příští rok na zápasy přeloženého mistrovství Evropy.
 

Právě se děje

před 43 minutami

IKEM začne stavět nové pavilony, hotovo bude za dva a půl roku

Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který je největším transplantačním centrem v Česku, ve středu slavnostně zahájil stavbu dvou nových pavilonů. Přístavba umožní rozšíření kardiovaskulárních a transplantačních programů, bude tam také nový urgentní příjem. Náklady na stavbu budou 1,05 miliardy korun, z toho 603,7 milionu korun přispěje stát prostřednictvím strategických vládních investic.

Podepsání smlouvy se zhotovitelem a poklepání základního kamene stavby se ve středu zúčastnili premiér Andrej Babiš (ANO), ministr Petr Arenberger (za ANO), ředitel IKEM Michal Stiborek a zástupci stavební firmy IMOS Brno. Nové pavilony by měly být hotové za 2,5 roku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy