Fotbalisté jako Ledecká. Podívejte se, v jaké pohádce se Češi budou chystat na Euro

Z hotelu Silena ve Valsu si budou moci čeští reprezentanti vychutnávat pohled na alpské velikány
Ubytovaní budou v hotelu Silena nejvyšší čtyřhvězdičkové Superior třídy ležícím v centru Valsu ve výšce 1350 metrů nad mořem a na dosah dolním stanicím zdejších lanovek.
Dohlédne i na dvě fotbalové hřiště (s rozměry 68 x 105 m a 40 x 60 m) s certifikáty FIFA, kam budou hráči chodit z hotelu pěšky v pantoflích, s kopačkami v ruce.
Jedna sauna i s panoramatickým výhledem je umístěna na střeše, tu si už zamluvil jako hlavní stan trenér Jaroslav Šilhavý.
V průběhu roku zde byla dojednána také partnerská spolupráce s dvojnásobnou olympijskou vítězkou Ester Ledeckou.
Foto: Tomáš Nohejl
Sport Sport
11. 11. 2020 16:00
Podívejte se na snímky z regionu Gitschberg Jochtal a hotelu Silena v italském Valsu, kde se budou čeští fotbalisté pod dohledem alpských velikánů a obklopeni pohodlím a vším potřebným chystat příští rok na zápasy přeloženého mistrovství Evropy.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Lyžař Švancer je třetím nejlepším mladým sportovcem Evropy

Šestnáctiletý akrobatický lyžař Matěj Švancer skončil třetí v zimní části ankety o nejlepšího mladého sportovce Evropy, kterou pořádá Evropský olympijský výbor. Cenu Piotra Nurowského získala italská biatlonistka Linda Zingerleová. Před Švancerem se umístila ještě rakouská sdruženářka Lisa-Marie Hirnerová.

"Moc si toho vážím. Beru to jako odměnu za všechno, co se mi povedlo minulou sezonu. Chtěl bych poděkovat českému i rakouskému týmu a všem, kteří se na mých výsledcích a přípravě podílejí. Zároveň je to pro mě velká motivace do budoucna. Budu se snažit ukázat, že to je zasloužené ocenění, v této sezoně k tomu bude snad dost příležitostí," uvedl Švancer v tiskové zprávě lyžařského svazu.

před 1 hodinou

Policisté na jihu Moravy zadržela dalších 12 migrantů v dodávce

Cizinecká policie v Jihomoravském kraji zadržela na dálnicích dalších 12 běženců, čtyři Syřany a osm Afghánců. Policie to v pátek uvedla na svém twitteru. Běženců zajištěných na jihu Moravy v poslední době přibývá.

Asi tři desítky policistů na akci kontrolovali nákladní vozy, dodávky i autobusy ve čtvrtek, spolu s celníky zkontrolovali přes 400 vozů. Zjistili 12 cizích státních příslušníků, kteří jsou podezřelí z toho, že na české území vstoupili neoprávněně. Na D1 u Ostrovačic kontrolovali dodávku, kterou řídil Syřan s povoleným pobytem v Německu. V dodávce ale byli další čtyři Syřané. Na D2 pak kontrolovali kamion, kdy detektor tlukotu srdce uvnitř odhalil přítomnost lidí. Šlo o osm Afghánců.

"V současnosti ve všech případech probíhá prověřování, jehož úkolem je zjistit okolnosti, za jakých se osoby do vozidel dostaly a jaká byla skutečná úloha jejich řidičů," uvedli policisté.

Zdroj: ČTK
Další zprávy