Nové dresy repre budí emoce. Rozohnil se i Berdych. Běžte s politikou někam, napsal

Sport Sport
12. 11. 2019 12:27
Česká fotbalová reprezentace v pondělí odhalila nové dresy pro venkovní utkání. Sytá žlutozelená barva ale vzbudila na sítích především posměch.

Česká fotbalová reprezentace představila novou podobu dresů ve videu s trenérem Jaroslavem Šilhavým a hercem Davidem Novotným. Zatímco video sbírá pozitivní reakce, dresy schytaly kritiku.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

V centru Bratislavy zemřel po střetu s útočníkem cizinec. Podezřelý z místa neštěstí utekl

V centru Bratislavy v neděli po střetu s neznámým útočníkem zemřel cizinec. Informovala o tom slovenská média. Policie incident potvrdila, bližší údaje o oběti neuvedla, útočník z místa činu uprchl. Nejde o první podobný případ v centru slovenské metropole, například loni na jaře tam po napadení útočníkem zemřel Filipínec.

Policisté a záchranáři byli časně ráno přivoláni k osobě v bezvědomí, která se nacházela na bratislavském náměstí SNP u historického centra města. Podle televize Joj se obětí útoku stal patrně dvaadvacetiletý muž původem zřejmě z některé z balkánských zemí.

Podle policejní mluvčí Lucie Mihalíkové neznámý muž po předchozím konfliktu poškozeného fyzicky napadl a následně utekl. Televize Markíza uvedla, že útočník kopl svou oběť do hlavy. Policie vybídla svědky, aby se přihlásili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy