Největší klepec za více než třicet let. Porážka s Austrálií přebila i debakly s Ruskem nebo Německem

Jiří Škuba Jiří Škuba
2. 6. 2018 8:13
Podívejte se na nejvyšší porážky českých fotbalistů od roku 1985, kdy Vízek a spol. schytali pět gólů od tehdejší Německé spolkové republiky.
Ladislav Vízek v utkání s NDR
Ladislav Vízek v utkání s NDR | Foto: ČTK

S NSR 1:5

Kvalifikace MS, 30. dubna 1985 Praha

Zápasu na Strahově tenkrát přihlíželo 35 000 diváků, ale ani v takové kulise neměli Čechoslováci šanci. Vízek, Berger, Fiala nebo Ivan Hašek nestačili na západní Němce a také kvůli tomu na slavném mistrovství světa v Mexiku chyběli.

 

Právě se děje

před 27 minutami

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA nad Čeljabinskem

Jiří Sekáč svým pátým gólem z posledních osmi zápasů Kontinentální hokejové ligy pomohl CSKA Moskva k výhře 3:0 nad Čeljabinskem. Český útočník vstřelil v 51. minutě tečí před brankou druhý gól utkání a pak se ještě asistencí podílel v předposlední minutě na trefě Michaila Grigorenka.

CSKA i díky sedmé Sekáčově brance v sezoně zvítězil pošesté za sebou a je nejlepším týmem celé soutěže. Čeljabinsk s českým útočným duem Tomáš Hyka, Lukáš Sedlák prohrál počtvrté v řadě a na Východě drží poslední osmé postupové místo do play off.

Nejhorším týmem Východu zůstal Kunlun, který dnes se Šimonem Hrubcem v brance podlehl v Pekingu 1:2 Dynamu Moskva. Bývalý třinecký gólman si připsal 23 zákroků.

Další zprávy