Foto: Skupinu smrti začaly české fotbalistky porážkou s Francií

Češky potřebovaly k postupu z těžké skupiny proti Francii bodovat. Nepodařilo se, první zápas na domácím ME prohrály 1:2.
České fotbalistky do 17 let mohly být s návštěvou na svém prvním utkání spokojeny. Horší už to bylo s výsledkem.
Andrea Stašková a spol. úvodní duel šampionátu prohrály 1:2.
Karel Rada, někdejší bek reprezentace, přitom dobře věděl, že proti Francii musí bodovat. Další soupeři, Španělsko a Německo, jsou ještě těžší.
Duel hraný v Plzni rozhodla dvěma góly Melvine Malardová.
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
2. 5. 2017 15:21
Podívejte se na fotogalerii z prvního zápasu českých fotbalistek na mistrovství Evropy hráček do 17 let. Důležitý duel Češky prohrály 1:2.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Tripartita se mimořádně sejde začátkem února, projedná nový návrh rozpočtu

Tripartita se v únoru mimořádně sejde kvůli novému návrhu státního rozpočtu. S odbory a zaměstnavateli budou pravidelně jednat také ekonomičtí ministři. Jejich pravidelné porady se obnoví. Po jednání tripartity to na tiskové konferenci řekl premiér Petr Fiala (ODS). Tripartita zasedla poprvé po nástupu nového kabinetu.

Původní verzi státního rozpočtu, kterou připravila ještě bývalá vláda Andreje Babiše (ANO), Fialův kabinet přepracovává. Plánovaný schodek 376 miliard korun chce dostat pod 300 miliard. Stát hospodaří nyní v rozpočtovém provizoriu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy