Rozpačité loučení s fotbalovým rokem. Jarolímova mladá garda boleslavské fanoušky nezajímala

Poslední letošní reprezentační zápas přilákal do hlediště stadionu v Mladé Boleslavi jen 1763 diváků.
Trenér Jarolím udělal oproti pátečnímu vítěznému utkání s Norskem devět změn v sestavě, ...
... v zahajovací jedenáctce zůstali pouze Dočkal se Zmrhalem.
Premiérový start za reprezentaci si připsal slávista Barák a hned po osmi minutách ho vyšperkoval gólem.
Z dálky napálil odražený míč a střela s pomocí teče Kjaerovy hlavy skončila v síti.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
15. 11. 2016 23:37
Pohlédněte si fotografie z posledního letošního zápasu české fotbalové reprezentace, která v úterý v Mladé Boleslavi remizovala s Dánskem 1:1.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Zprostředkovatelé ubytování typu Airbnb mají s úřady sdílet údaje o smlouvách

Zprostředkovatelé turistického ubytování v soukromí formou digitálních platforem typu Airbnb zřejmě budou povinni sdílet s českými úřady informace o uzavřených smlouvách. Předpokládá to novela zákona o podmínkách podnikání v cestovním ruchu, který ve středu zrychleně ve stavu legislativní nouze schválila Sněmovna. Nová povinnost by mohla podle ministerstva pro místní rozvoj pomoci při trasování lidí, kteří přišli do styku s člověkem nakaženým novým typem koronaviru.

Projednání zákona ve stavu legislativní nouze zpochybňovali politici ODS. "Airbnb je vyřešeno na několik let," podotkl Marek Benda v souvislosti s nynějším zákazem vstupu cizinců do Česka. Podle předsedy poslanců ODS Zbyňka Stanjury by byl návrh i v obvyklém schvalovacím režimu přijat dřív, než do Česka dorazí první turisté.

Ministryně Klára Dostálová (ANO) dala zákon do souvislosti s chytrou karanténou. Projekt má díky údajům z mobilních telefonů či platebních karet pomáhat odhalit, koho mohli nakazit lidé trpící nemocí covid-19.

Zdroj: ČTK
Další zprávy