Jarolím v reprezentaci protočil 53 hráčů, úspěšnost měl ale lepší než Vrba

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
11. 9. 2018 14:02
Karel Jarolím po porážce v Rusku 1:5, která se počítá mezi nejhorší v české historii, končí ve funkci reprezentačního trenéra. Podívejte se na jeho bilanci.

Úspěšnost

Trénink fotbalové reprezentace před zápasem se San Marinem
Trénink fotbalové reprezentace před zápasem se San Marinem | Foto: Tomáš Liška

Jarolím nastoupil do funkce reprezentačního trenéra krátce po Euru 2016, po němž se navzdory slibům o setrvání odporoučel do Ruska trenér Pavel Vrba.

Od srpna tohoto roku sehrál celkem 22 utkání s bilancí deseti výher, čtyř remíz a osmi porážek. Jeho bodová úspěšnost tak činila 51,52 procenta (což dělá průměr 1,55 bodu na zápas), vyhraných duelů pak zaznamenal 45,45 procenta. 

Průměr vstřelených branek se pak zastavil na 1,59, naopak průměr obdržených na 1,27.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy