Sparťanky nezdolaly islandské útesy. V Lize mistryň skončily znovu v prvním kole

26. 9. 2019 20:07
Fotbalistky Sparty v Lize mistryň skončily stejně jako před rokem už v prvním kole. Hráčky úřadujícího českého šampiona v dnešní domácí odvetě na Letné s Breidablikem prohrály 0:1 a navázaly na dva týdny starou porážku 2:3 z Islandu.

Jedinou branku zápasu dala v 55. minutě Berglind Thorvaldsdóttirová a rozhodla o prvním postupu Breidabliku do osmifinále od ročníku 2006/07. Sparta, která se ve druhém poločase trápila a nevytvořila si žádnou pořádnou šanci, vypadla v prvním kole podruhé za sebou. Jediným českým zástupcem v osmifinále tak bude Slavia Praha.