Valencie remizovala s Vallecanem a je čtvrtá

Aktualizováno 30. 4. 2015 23:54
Radost hráčů Valenci.
Radost hráčů Valenci. | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Valencie remizovali v dnešní dohrávce 34. kola španělské ligy na hřišti Vallecana 1:1 a posunuli se na čtvrté místo tabulky zajišťující předkolo Ligy mistrů. Sevillu však na pátou příčku odsunuli pouze díky lepšímu skóre.

Valencie se mohla v případě vítězství na čtvrté příčce osamostatnit, ale s Vallecanem prohrávala od 19. minuty po brance Embarby. Po hodině hry ale dostal červenou karty domácí Morcillo a přesilovku chvíli na to využil Parejo. Třináct minut před koncem se síly vyrovnaly po vyloučení Rodriga a do konce zápasu se už skóre nezměnilo.

Španělská fotbalová liga - 34. kolo:

Vallecano - Valencie 1:1(19. Embarba - 66. Parejo), Granada - Espaňol Barcelona 1:2 (73. Mainz - 45. S. García, 84. Montaňés).

1. FC Barcelona 34 27 3 4 97:19 84
2. Real Madrid 34 27 1 6 102:30 82
3. Atlético Madrid 34 23 6 5 65:26 75
4. Valencie 34 20 9 5 61:26 69
5. FC Sevilla 34 21 6 7 63:38 69
6. Villarreal 34 14 11 9 44:31 53
7. Málaga 34 13 8 13 36:40 47
8. Bilbao 34 13 8 13 34:38 47