Fotbalisté Manchesteru United přišli v nastavení o výhru nad Crystal Palace

18. 1. 2023 23:19

Fotbalisté Manchesteru United přišli v nastaveném čase o výhru na hřišti Crystal Palace, dohrávka 7. kola anglické ligy skončila remízou 1:1. V Londýně tak svěřencům trenéra Erika ten Haga skončila po pěti ligových zápasech série vítězství a v tabulce jsou třetí bodově nastejno s městským rivalem City. Na vedoucí Arsenal, s nímž se střetnou v neděli, ztrácejí "Rudí ďáblové" osm bodů.

United vedli na na hřišti dvanáctého týmu tabulky od 43. minuty, kdy se po přihrávce Christiana Eriksena ve vápně trefil Bruno Fernandes. O vyrovnání se postaral v první nastavené minutě krásnou střelou z přímého kopu pod břevno Michael Olise. Manchester tak na poslední chvíli přišel o desátou soutěžní výhru za sebou a nezvítězil poprvé od porážky s Aston Villou na začátku listopadu.