Prokletý ostrov. Island obral Čechy o body

Prohlédněte si fotografie z kvalifikačního zápasu na Euro 2016, v němž čeští fotbalisté prohráli na Islandu 1:2.
Islanďané tak pokračují ve velké kvalifikační jízdě. Ztratili v probíhající kvalifikaci body jen po prohře na půdě Česka, ostatní zápasy vyhráli a navíc v nich nedostali jediný gól.
Vyprodaný stadion v Reykjavíku sledoval vyrovnanou a taktickou bitvu, v níž nechtěl ani jeden tým udělat chybu.
V 27. minutě měl první šanci také Island, po Sivokově faulu zahrával Gylfi Sigurdsson přímý kop z hranice vápna, ale Čech jeho střelu vyrazil.
První chybu udělali domácí a český výběr se tak v 53. minutě dostal do slibného vedení.
13. 6. 2015 0:18