Faul na dron. Brazilský fotbalista ho chtěl sestřelit míčem, dostal žlutou kartu

Rudolf Černík Rudolf Černík
30. 9. 2022 13:26
Za netradiční prohřešek dostal žlutou kartu při čtvrtečním utkání brazilské ligy Fernando Marcal. Fotbalista slavného Botafoga se totiž pokoušel sestřelit míčem dron.

V 72. minutě střetnutí s Goias, když byla hra přerušená kvůli ošetření jednoho z hráčů, se nad trávníkem vznášel dron, který kamerou snímal dění na hřišti.

Třiatřicetiletého levého obránce Marcala, který hrával i v Evropě za Lyon či Wolverhampton, rozrušil zřejmě natolik, že se ho pokusil trefit míčem.

Sudí De Oliveira ale neměl pro Marcalovy hrátky pochopení a ukázal kapitánovi Botafoga žlutou kartu za nesportovní chování.

Letní posila z Premier League dostala v této sezoně už třetí, což podle pravidel brazilské nejvyšší soutěže znamená, že vynechá příští duel s Palmeiras, lídrem tabulky.

Náladu Marcalovi ale určitě vylepšila skutečnost, že minutu před koncem střetnutí s Goias rozhodl o vítězství jeho týmu 1:0 Del Piage.

Klubu z Ria de Janeiro po něm patří v tabulce devátá pozice.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy