Fans Bayernu pobodali v Neapoli útočníci na mopedech

ČTK ČTK
18. 10. 2011 20:40
Muži naštěstí utrpěli jen lehká zranění
Foto: Reuters

Neapol - Čtyři fanoušci Bayernu Mnichov museli před dnešním utkáním Ligy mistrů v Neapoli vyhledat lékařské ošetření poté, co byli v ulicích města pobodáni.

V pozdních pondělních hodinách utrpěli lehká zranění při procházce městem muži ve věku 42 a 47 let. Na policii vypověděli, že je bodli do zad nožem útočníci na mopedech.

Dnes odpoledne byli pobodáni další dva muži poblíž stadionu San Paolo. Jednomu z nich zasáhl nůž koleno.

"Takového příhody poškozují slavnostní náladu a pozitivní očekávání ve městě," odsoudil incidenty starosta Neapole Luigi de Magistris.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 11 minutami

Pákistánská armáda zabila deset ozbrojenců, údajně plánovali teroristické útoky

Pákistánské ozbrojené složky zabily v přestřelce na severozápadě země deset ozbrojenců, včetně čtyř velitelů, a zabavily také mnoho zbraní. Podle armády patřili bojovníci ke skupině, která stála za nedávnými útoky na civilisty a plánovala další údery. V úterý o tom informovala agentura AP.

Armáda zasahovala v oblasti Jižního Vazíristánu v provincii Chajbar Pachtunchvá, která byla až donedávna baštou hnutí Tehríke Tálibán (TTP). To je pákistánskou odnoží islamistického afghánského hnutí. Armáda ale neposkytla o operaci žádné podrobnosti ani informace o příslušnosti zabitých ozbrojenců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy