reklama
 
 

Fanoušci Sparty píší dopis Rosickému: Aby se vrátil domů

24. 12. 2014 13:27
Fanoušci Sparty nepsali o Vánocích dopis Ježíškovi, ale přímo kapitánovi fotbalové reprezentace i jeho agentovi Pavlu Paskovi. Chtějí, aby se Tomáš Rosický vrátil do Sparty.

Praha - Vánoční přání fanoušků Sparty neputovalo k Ježíškovi, ale ke kapitánovi fotbalové reprezentace i jeho agentovi Pavlu Paskovi. Chtějí, aby se Tomáš Rosický vrátil do Sparty, a to vyjádřili formou oficiálního dopisu.

"Tomáši, pane Pasko, pokud existuje byť sebemenší šance na budoucí Tomášův návrat na Letnou, rádi bychom vás požádali, abyste vše zvážili. Předem děkujeme," píše se v dopise, kteří fanoušci Sparty zaslali oběma již minulý týden.

Sen sparťanů. Rosický opět v rudém dresu

"Naším snem je vidět Tomáše opět v rudém dresu. Jako důkaz našeho zájmu připojujeme k dopisu pro Tomáše i sparťanský dres - Tomáši, vždy u nás budeš vítán s otevřenou náručí! Zároveň ti držíme palce, máš naši podporu i respekt a přejeme hodně štěstí, ať už tvé fotbalové kroky povedou ze současného klubu kamkoliv, či v něm nakonec setrváš.“

Celý dopis fanoušci Sparty zveřejnili na svých webových stránkách spartaforever.cz a do krabice k němu přibalili i sparťanský dres s číslem 10 a jmenovkou Rosický.

"Tomáš Rosický zpět ve Spartě je totiž snem mnoha sparťanských fanoušků," píše se na webu fanoušků. "Nechceme však nikoho přemlouvat. Smyslem tohoto kroku je pouze a jenom vyjádřit Tomášovi podporu, dát mu najevo naši přízeň a sdílet naše přání – ať už se vyplní dříve, či později, nebo taky nikdy."

V Arsenalu nehraje, budoucnost začne brzy řešit

Rosický sice jako ústřední postava pomáhal reprezentaci v kvalifikaci k výhrám nad Nizozemskem, Tureckem, Kazachstánem i Islandem, ale v Arsenalu nehraje, zápasy často sleduje jen z tribuny.

Sám hráč už několikrát naznačil, že svou budoucnost bude řešit v nejbližším přestupním období, podle jeho dřívějších vyjádření ale stále preferuje spíše pokračování kariéry do zahraničí.

autor: Adam Sušovský | 24. 12. 2014 13:27

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama