Zlín vydřel před šesti tisíci diváky další bod. Zápas s Kodaní ovlivnila hustá mlha

Zlínští fotbalisté získali proti dánskému mistrovi cenný bod a udrželi se reálně ve hře o postup ze skupiny Evropské ligy.
Zlín přivítal ve třetím utkání v Evropské lize Kodaň. Zápas se hrál stejně jako před měsícem proti Tiraspolu v olomouckém azylu na Andrově stadionu.
Ševci udělali po ligovém utkání s Jihlavou tři změny v základní sestavě a jeden z nováčků Traore se už po čtyřech minutách uvedl nebezpečnou ranou těsně nad.
Odvážný vstup do zápasu ze strany Zlína byl brzy odměněn brankou. Ekpaiův centr z malého vápna poslal do sítě Diop a vstřelil první zlínský gól v Evropské lize.
Aktivní Jiráček vedl po čtvrthodině další gólovou zteč, kterou zmařil gólman Andersen.
Sport Dalibor Sosna, Sport
20. 10. 2017 0:53
Podívejte se na fotografie z utkání Evropské ligy mezi Zlínem a Kodaní, které skončilo nerozhodně 1:1. Ve druhé půli zápas ovlivnila hustá mlha.