Zlín vydřel před šesti tisíci diváky další bod. Zápas s Kodaní ovlivnila hustá mlha

Zlínští fotbalisté získali proti dánskému mistrovi cenný bod a udrželi se reálně ve hře o postup ze skupiny Evropské ligy.
Zlín přivítal ve třetím utkání v Evropské lize Kodaň. Zápas se hrál stejně jako před měsícem proti Tiraspolu v olomouckém azylu na Andrově stadionu.
Ševci udělali po ligovém utkání s Jihlavou tři změny v základní sestavě a jeden z nováčků Traore se už po čtyřech minutách uvedl nebezpečnou ranou těsně nad.
Odvážný vstup do zápasu ze strany Zlína byl brzy odměněn brankou. Ekpaiův centr z malého vápna poslal do sítě Diop a vstřelil první zlínský gól v Evropské lize.
Aktivní Jiráček vedl po čtvrthodině další gólovou zteč, kterou zmařil gólman Andersen.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Dalibor Sosna, Sport
20. 10. 2017 0:53
Podívejte se na fotografie z utkání Evropské ligy mezi Zlínem a Kodaní, které skončilo nerozhodně 1:1. Ve druhé půli zápas ovlivnila hustá mlha.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 38 minutami

Platforma Rekonstrukce státu ocenila 21 politiků za boj s korupcí, vyzdvihla Michálka

Platforma Rekonstrukce státu ve čtvrtek ocenila 21 politiků, kteří se podle ní v končícím volebním období nejvíce zasloužili o prosazování protikorupčních zákonů v Parlamentu. Vyzdvihla zejména zásluhy poslance Jakuba Michálka (Piráti), dále pak Marka Výborného (KDU-ČSL) a Ondřeje Profanta (Piráti). Sdělila to ve čtvrtek mluvčí platformy Eva Hromádková.

Ocenění "Dělník protikorupční legislativy" udělila Rekonstrukce státu celkem devíti zástupcům Pirátské strany, třem lidovcům, dvěma Starostům a nezávislým, dvěma poslancům vládního hnutí ANO a jedné poslankyni vládní ČSSD, dále dvěma zástupcům ODS, jedné člence TOP 09 a jednomu senátorovi za klub SEN 21 a Pirátů.

„Poslancem, který za poslední čtyři roky nejvíce podporoval protikorupční opatření, je Jakub Michálek z Pirátské strany. Zasloužil se zejména o vylepšení nominačního zákona, zavedení informačního příkazu a aktivně usiloval o schválení novely zákona o státním zastupitelství," uvedla platforma.

Výborný podle Rekonstrukce státu vedle podpory řady důležitých opatření dlouhodobě bojoval za reformu exekucí, kterou Sněmovna schválila na začátku letošního léta. Profant zase prosazoval zejména přístup k informacím a digitalizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy