Video: Kam zmizel střelec? Kolollimu se oslava gólu nepovedla, zahučel do příkopu

21. 9. 2018 10:10
Podívejte se, co se přihodilo autorovi vítězné trefy FC Curych v duelu Evropské ligy proti Larnace.
fotbal, Evropská liga 2018/2019, AEK Larnaca - FC Curych, Benjamin Kololli | Video: Youtube.com

Larnaka/Praha - Tak tohle se fakt nepovedlo. Benjamin Kololli sice vstřelil vítězný gól fotbalistů FC Curych ve čtvrtečním utkání Evropské ligy na půdě AEK Larnaka, ale oslavu moc nezvládl.

V návalu radosti se rozběhl k fanouškům. Jako zkušený překážkář zvládl jednu bariéru z reklamních panelů, vzápětí se rozhodl zdolat i druhou. Jenže netušil, že za betonovým hrazením je poměrně hluboký příkop, a zahučel do něj… Místo oslavy se tak jeho spoluhráči nakláněli nad propastí a zjišťovali, jestli si jejich střelec něco neudělal.

"Až když jsem skočil, uviděl jsem pod sebou tu díru. Byly to snad tři metry," zasmál se Kololli po zápase své příhodě, z níž naštěstí vyvázl bez zranění. "Spoluhráči mi museli pomoct ven, ale naštěstí všechno dobře dopadlo," oddechl si.

 

Právě se děje

před 10 hodinami

Prezidentem lékařské komory se stal její dosavadní šéf Kubek

Českou lékařskou komoru (ČLK) povede dalších pět let její dosavadní šéf Milan Kubek. Na sobotním sjezdu v Praze získal post prezidenta již počtvrté. Kubek ve volbě porazil současného viceprezidenta stavovské organizace lékařů Zdeňka Mrozka.

Kubek získal 176 hlasů, Mrozek 108. Nikdo další nekandidoval. Volba trvala téměř tři hodiny, delegáti si nového šéfa odhlasovali až ve třetím kole.

Staronový prezident ČLK stojí v čele komory 15 let, organizaci vede od roku 2006, Předtím byl Kubek, který má angiologickou ambulanci na poliklinice v Praze 9, předsedou Lékařského odborového klubu. Podle Kubka by ČLK měla poskytovat svým členům co nejlepší servis.

Zdroj: ČTK
Další zprávy