reklama
 
 

Slavia chystá na Chelsea neznámou posilu. Pravého obránce by měl hrát Djimsiti

18. 4. 2019 10:09
Se zajímavým jménem by měla podle anglických médií vyrukovat Slavia v dnešní odvetě fotbalové Evropské ligy na Chelsea. Na Stamford Bridge by se měl na pravém okraji obrany objevit Berat Djimsiti. Problém je, že nikdo takový se na soupisce pražského klubu nenachází.

České čtenáře pohled na předpokládanou sestavu, v níž by se měli slávisté dnes v Londýně snažit o smazání manka 0:1 z prvního duelu v Praze, poněkud zarazí. Nejčtenější anglický deník The Sun uvádí na pravém kraji obrany Berata Djimsitiho. Pro českého fanouška naprosto neznámé jméno. A pro trenéry červenobílých také, nikoho takového totiž v kádru nemají.

V předpokládané sestavě Slavie podle deníku The Sun se vyjímá jméno Djimsiti:

Stejné jméno ovšem webová stránka stanice SkySports uvádí na pravém okraji defenzivy v sestavě Pražanů také ve zpravodajství ze zápasu Slavie proti Genku v předchozí fázi soutěže. Tam ovšem ve skutečnosti nastoupil jako tradičně Vladimír Coufal.

Po kliknutí na jméno Berata Djimsitiho vyskočí na SkySports statistiky z tohoto ročníku evropských pohárů, které skutečně odpovídají statistikám Vladimíra Coufala stejně jako číslo pět, které ve Slavii nosí…

Slávistické statistiky Benata Djimsitiho podle SkySports:

Specializovaný server transfermarkt.de uvádí pod jménem Berata Djimsitiho jediného fotbalistu. Rodák ze švýcarského Curychu je skutečně rovněž obráncem, ale hraje za italské Bergamo a nastřádal i dvacet startů za albánskou reprezentaci.

A tak to vypadá, že proti Chelsea se opravdu postaví spíš Vladimír Coufal. Utkání můžete sledovat na Aktuálně.cz v online přenosu od 21 hodin.

autor: Rudolf Černík | 18. 4. 2019 10:09

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama