reklama
 
 

Olomouc se po devíti letech vrací do pohárů. Proti kazašskému Kajratu potřebuje doma uspět

9. 8. 2018 7:16
Sigma Olomouc se v 3. předkole Evropské ligy střetává s týmem, který je výrazně silnější doma, a proto potřebuje Kajrat Almaty na Hané porazit.

Olomouc - Fotbalisté Sigmy Olomouc se dnes po dlouhých devíti letech představí v bojích o Evropskou ligu a návrat chtějí ve 3. předkole oslavit domácí výhrou nad Kajratem Almaty. Dobrý výsledek bude o to důležitější, že kazašský celek je výrazně silnější v domácím prostředí, kde na umělé trávě už 14 utkání v předkolech neprohrál. Utkání na Andrově stadionu začne v 19:00.

Sigma má o motivaci postaráno, jelikož by v případě postupu narazila v posledním předkole na velmi atraktivního soupeře Sevillu, přední španělský celek a pětinásobného vítěze soutěže. Naopak Kajrat si pro 3. předkolo hráči moc nepřáli a doufali spíše v souboj s Alkmaarem, který však po porážce 0:2 v Kazachstánu doma výsledek nezvrátil a výhra 2:1 mu nestačila.

Olomouc se zároveň bude snažit napravit nepříliš vydařený vstup do sezony. V lize bodovala jen v Mladé Boleslavi výhrou 4:0, doma s dvěma silnými soupeři Slavií a Plzní prohrála a ani neskórovala.

autor: ČTK | 9. 8. 2018 7:16

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama