Liberec doma proti Fiorentině srazily vlastní chyby, podobně ztratila zápas i Plzeň

Liberec doma proti Fiorentině srazily vlastní chyby, podobně ztratila zápas i Plzeň
Liberec nemohl do zápasu nasadit trojici zraněných fotbalistů. Dlouhodobě jsou zranění kapitán Pokorný a Machuča. Během předzápasové rozcvičky se zranil ještě útočník Milan Baroš.
Trenér Jindřich Trpišovský, tak nasadil na hrot libereckého útoku Rusa Komličenka. Kapitánskou pásku navlékl obránce Coufal.
Začátek zápasu domácím nevyšel už v 8. minutě poslal hosty do vedení Chorvat Kalinič, který se dostal za Karafiáta a sám před Dúbravkou otevřel skóre.
Portugalský trenér Fiorentiny Paulo Sousa mohl být spokojený, protože za další čtvrthodinu ve 23. minutě přidal druhý gól hostí znovu Kalinič.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer, Tomáš Liška
Aktualizováno 21. 10. 2016 0:28
Podívejte se na snímky z domácích zápasů českých klubů ve třetích zápasech základních skupin Evropské ligy.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči řeší úhyn ryb v řece Moravě, žádné škodliviny ve vodě neobjevili

Hasiči v sobotu dopoledne vyjeli do Uherského Hradiště kvůli úhynu ryb v řece Moravě. Jde o území od mostu spojujícího Uherské Hradiště se Starým Městem po místní část Štěpnice. V řece se vyskytuje blíže neurčený počet ryb různých velikostí a druhů, sdělil mluvčí hasičů Roman Žemlička. Testy podle něj vyloučily škodliviny ve vodním toku.

"Na místě byl zástupce životního prostředí a státního podniku Povodí Moravy. Na místě byly provedeny testy, které potvrdily normální obsah kyslíku a vyloučily škodliviny ve vodním toku," uvedl Žemlička.

Podobný úhyn ryb, zejména pstruhů, zaměstnal hasiče také na Prostřední Bečvě na Vsetínsku tento pátek. Domnívají se, že důvodem by mohla být zvýšená teplota vody. Výsledky testů budou známy až později.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Na D1 na Benešovsku zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, tvoří se kolony

Na dálnici D1 na Benešovsku v sobotu zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, které se staly kolem 29. kilometru ve směru na Prahu. Obešly se bez vážných následků, dálnice je průjezdná, ale tvoří se kolony, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Podle prvotních informací jde o dvě nehody zhruba po čtyřech autech. "Jsou to všechno ťukance, není tam žádné zranění, maximálně nějaké lehčí. Dálnice není uzavřená, ale samozřejmě se tvoří kolony. Provoz je tam komplikovaný," uvedla mluvčí kolem 12:30.

Zdroj: ČTK
Další zprávy