Létající hrdina Kolář i gól na poslední chvíli. Tak se slávisté v Londýně překonávali

Létající hrdina Kolář i gól na poslední chvíli. Tak se slávisté v Londýně překonávali
...ve třetí minutě nastavení na něj odpověděl Tomáš Holeš.
Červenobílí hrají v pohárech čtvrtfinále popáté v historii a podruhé za poslední tři roky.
Bukayo Saka ve čtvrtfinále EL Arsenal - Slavia
Ondřej Kolář nastoupil do ve čtvrtfinále EL Arsenal - Slavia v  helmě a obličejové masce
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
8. 4. 2021 23:24
Prohlédněte si fotografie z prvního čtvrtfinále Evropské ligy, v němž fotbalisté Slavie remizovali na hřišti Arsenalu 1:1.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 41 minutami

V pražské Modřanské ulici hoří hala, chemici hasičů doporučili obyvatelům Braníka, Kamýka a Modřan nevětrat. Požár zastavil auta i tramvaje

V pražské Modřanské ulici hoří hala, chemici hasičů doporučili obyvatelům Braníka, Kamýku a Modřan nevětrat. Požár zastavil automobilovou i tramvajovou dopravu. Vyplývá to z vyjádření pražských hasičů na twitteru a webu pražského dopravního podniku. Pražská zdravotnická záchranná služba uvedla, že nemá informace o zraněných.

Hoří zděný objekt, z ohně stoupá hustý černý kouř, vyplývá z fotografií a videí zveřejněných hasiči. "Plameny nemáme zatím zcela pod kontrolou," uvedli hasiči kolem 06:30. Zasahují profesionální i dobrovolné jednotky hasičů. "Na místě máme i chemiky, vydali doporučení pro obyvatele Braníka, Kamýka a Modřan, aby nevětrali. Měříme koncentrace škodlivin v ovzduší," dodali.

Záchranáři k požáru preventivně vyslali také speciální vůz Atego. "Prozatím nemáme informace o zraněných a vyčkáváme," uvedla záchranná služba na twitteru.

Hasiči uvedli, že zásah blokuje dopravu a spolupracují s policií. Zhruba od 05:50 je v Modřanské ulici zastaven provoz tramvajových linek 2, 3, 17, 21, uvedl dopravní podnik na webu. Tramvaje ve směru z centra končí v zastávce Dvorce, v úseku Levského - Dvorce jezdí náhradní autobusová doprava.

Zdroj: ČTK
Další zprávy