Trenére, díky! "Kouč-náhradník" Holoubek vydělal Křetínskému další miliony

Majitel Sparty Daniel Křetínský si čtvrteční večer na Letné užil. Parta vedená koučem Davidem Holoubkem si vybojovala postup do jarní části Evropské ligy a tím svému chlebodárci pěkných pár milionů.
... pod jehož vedením si čtvrteční výhrou 1:0 nad Southamptonem sparťané zajistili vítězství v základní skupině.
Pro Holoubka, který nemá potřebnou licenci, to byl poslední oficiální zápas jako hlavního kouče Sparty, do konce podzimní části tým formálně povede dosavadní asistent Zdeněk Svoboda.
"Ale nepředpokládám, že by se něco měnilo z hlediska vedení týmu, tréninku a koučinku při zápasech. Do toho si mluvit nenechám. Navíc v Evropské lize tým můžu vést," dodal trenér Letenských.
Jako v posledních týdnech řešil potíže s rozsáhlou marodkou, na které jsou mimo jiné Rosický, Vácha, Frýdek nebo Václav Kadlec. Domácím navíc hrozilo, že kvůli nemoci nebudou moci nastoupit ani kapitán Lafata s Holkem, oba se ale nakonec objevili v základní sestavě.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
24. 11. 2016 23:04
Prohlédněte si fotografie ze zápasu Evropské ligy, v němž fotbalisté pražské Sparty porazili Southampton 1:0 a zajistili si tak účast v jarních vyřazovacích bojích.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy