Ženy kam se podíváš. Liberecký triumf rozhodovaly hned tři, další viděla zkázu Sparty

Ženy kam se podíváš. Liberecký triumf rozhodovaly hned tři, další viděla zkázu Sparty
Obrat Lille proti Spartě, kdy zápas skončil 2:1 pro francouzský celek, rozhodovala na "lajně" Guadalupe Porrasová Ayusová ze Španělska (vpravo) .
Liberec sice v předposledním 5. kole skupiny v Belgii uspěl, ale po remíze Crvené zvezdy Bělehrad s Hoffenheimem ztratil i teoretickou naději na postup.
Slávisté zdolali Beer Ševu 3:0 a jako jediný český klub postoupili do jarní vyřazovací fáze soutěže.
Sparťan Ladislav Krejčí sice v LIlle dostal v 71. minutě Letenské do vedení...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Milan Kammermayer, Sport
Aktualizováno 3. 12. 2020 23:03
Prohlédněte si fotografie ze čtvrtečních zápasů fotbalové Evropské ligy, v nichž Liberec a Slavia triumf a Sparta o něj přišla v posledních minutách.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy